כנס GAMEIS – פיתוח משחקי מחשב בישראל

יורם ליכטנשטיין

כנס GAMEIS – פיתוח משחקי מחשב בישראל

כנס GAME IS 2013 – הולך להיות מעניין

הכי מעניין מבחינתי הולך להיות הפאנל על כלכלה וירטואלית במשחקים, בו גם אני אשתתף, אבל העתקתי לכם קצת פרטים על הכנס מאתר העמותה והמלצה אישית שלי להרשם בלינק שלמטה.

הכנס השנתי של עמותת GameIS יתקיים בעוד שבוע, במדיה-טק בחולון, ב-19.12.12. הכנס המאורגן כולו על ידי אנשי העמותה ומתנדבים. כנס GameIS הוא הבמה המרכזית השנתית לתעשיית המשחקים הישראלית, ובמהלכו יתקיימו סדנאות והרצאות על ידי מפתחי ומעצבי משחקים ישראלים שונים.

בין התכנים המומלצים ניתן למנות את:

  • מושב תרבות משחקים שיציג בין היתן פאנל עם יותם נוי ויעל חקשוריאן, שיעסקו בסקסיזם במשחקי מחשב.
  • מרתון כלכלת משחקים בהנחיית דודי פלס, אשר יציג דוברים מחברות שונות על נושאים הקשורים למונטיזציה, הכנסות ורווחים שונים. ממרצ'נדייז של דמויות משחק ועד לבעיות משפטיות בתחום עם עו"ד לזכויות יוצרים יורם ליכטנשטיין.[אמרתי לכם… ]
  • מושב עם מרצים מחו"ל שיעסוק בתעשיית המשחקים במדינות שונות וההזדמנויות. בין המשתתפים בפאנל נציין את מיכאל לייבה מ-DGT Berlin שיש לו את אתר קורות החיים הטוב ביותר שנתקלנו בו לאחרונה.
  • מושב הפיתוח יציג הרצאות על שלל מנועים ותוכנות מ-Blender ועד ל-Cocos2Dx, ופאנל שיציף את השאלה שאין לה פתרון – מה עם ה-Flash?
  • מושב עיצוב משחקי המחשב יעלה סוגיות כבדידותו של שחקן, שאלת המוות במשחקים ועניינים נוספים.
  • לראשונה בכנסי המשחקים בישראל, אם לא מתחשבים בהרצאות ה-UnConference, יתקיים מושב סאונד במשחקים. השנה גם במסגרת התחרות השנתית ינתן פרס על סאונד במשחקים, כאשר בין השופטים נמנים גיא מר, איש להקת הדג נחש ורן אלמליח, איש להקת כנסיית השכל ומעצב משחקים מוכשר שזכה בשנה שעברה בפרס על משחקו Run Dog Run.

לאורך היום יתקיימו תערוכות של בוגרי התכניות השונות למשחקי מחשב, ניתן יהיה לשחק במשחקי רשת שונים ויתקיימו משחקי ראווה ב-Starcraft. כמו כן לראשונה תתקיים תערוכת ארט ממשחקי מחשב.

בתום היום יתקיים טקס פרסי GameIS השנתי.

 

המאמר נכתב ונבדק ע"י עורך הדין יורם ליכטנשטיין.

המאמר אינו המלצה ואין להסתמך עליו אלא לפנות לייעוץ ספציפי.

עודכן לאחרונה ב-16.08.2021.

 

 

 

לקבלת ייעוץ ראשונישלחו פרטים    האמור במאמרים השונים באתר הינו הסבר כללי, אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. בכל מקרה ספציפי יש להעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום והאמור באתר אינו יכול לספק פתרון לבעיה ספציפית.