אינטרנט ואפליקציות

סיוע בפיתוח משחקי מחשב, הקמת, בניית ועיצוב אתרי אינטרנט ובניית אפליקציות הינם חלק מתחומי ההתמחות של משרד עורכי דין יורם ליכטנשטיין.

 

תחום חדשני זה שתחילתו בהקמת אתרי אינטרנט, אך המשכו בפיתוח משחקי מחשב ואפליקציות מגוונות לפורמטים ומכשירים שונים הינו תחום ייחודי, חדשני שחובה להתמצא בו היטב בעת טיפול בו. מפתחים רבים אינם מכירים ומבינים את הסיכונים הפרוסים לרגליהם בתחום זה. משרדנו מסייע בידם לכל אורך הדרך, החל מעת הקמת הסטודיו הרלוונטי, התקשרות עם ספקים ועובדים או פרילאנסרים, ליווי בעת פיתוח משחק המחשב, פיתוח אפליקציה או בניית אתר אינטרנט, הכנת מסמכי הליווי למשחק, לאפליקציה או לאתר (דוגמת הסכם משתמש, EULA, תנאי שימוש ותקנון, מדיניות פרטיות וכדומה), חוות דעת בשאלות שונות (דוגמת נושאי פיתוח משחקי מחשב דיגיטאליים, הפרת זכויות יוצרים, שימוש בסימני מסחר וכדומה), התקשרויות עם גופים חיצוניים כמו מפיצים ועסקים תומכים, מתן רשיונות שימוש ביצירות, ליווי שוטף במהלך העסקים היומיומי ובעת גיוסם של משקיעים או כשמגיע ה"אקסיט".

למטה תמצאו רשימת מאמרים שתסייע לכם להתמצא בתחום זה של פיתוח משחקי מחשב ואפליקציות.

שימו לב שהמאמרים לא נועדו לפתור סוגיות ספצתיפיות של פיתוח אפליקציות ופיתוח משחקי מחשב, אלא לתת לכם, המפתחים, רקע כללי בלבד, ואין להסתמך עליהם לפתרון בעיות משפטיות ספציפיות.

בכל שאלה שתקום אצלכם אתם מוזמנים להתייעץ עם עו"ד יורם ליכטנשטיין, עורך דין מומחה בתחום פיתוח משחקי מחשב ואפליקציות שונות בפלטפורמות מגוונות וכן פיתוח, הקמת ועיצוב אתרי אינטרנט. אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בכל שאלה שתתעורר בתחום. לנוחותכם, מספר הטלפון שלנו הוא 03-6133333.

פיתוח משחקי מחשב ועיצוב אתרים – מאמרים

מדריך קניין רוחני עם דגש על פיתוח משחקי מחשב ועיצוב אתרים:

מאמרים נוספים בנושאי עיצוב ובניית אתרים, פיתוח משחקים דיגיטאליים, אפליקציות ועוד

 

 

כל המאמרים נכונים למועד כתיבתם ואינם מתעדכנים.

אין להסתמך על המאמרים כעל עצה משפטית ולא לעשות בהם שימוש לפתרון ויישוב סכסוכים ומחלוקות. יש להתייעץ עם עורך דין בכל מקרה ספציפי.

Comments

comments

יורם ליכטנשטיין

לקבלת ייעוץ ראשונישלחו פרטיםליצירת קשר ולייעוץ ראשוני –

03-6133333
This site was created with the help of Beetle (www.beetle.net.ua)